У Чернівцях пройшла акція “Велосипедом на роботу”

22 серпня відбулась вдруге у Чернівцях відбулась акція “Велосипедом на роботу”. Мета заходу популяризація велосипеду, як повноцінного транспортного засобу.

CIMG0754

Буковинська агенція регіонального розвитку закликала всіх чернівчан пересісти на велосипед та поїхати ним на роботу або у своїх справх, а по дорозі заїхати до наших партнерів  OZZY Fast Food та отримати безкоштовно смачну ароматну каву, і пригоститись смаколиками від кондитерського дому “Ваніль”. Також протягом дня потрібно було сфотаграфуватись з власним велосипедом під час поїздки на роботу, з роботи або по справах, та викласти фото у соціальну мережу фейсбук з хежтегом  #bike2workCV та отримати подарунок від Bike Center.

36561213962_3f98977739_z

“Ми хочемо надихнути більше людей користуватись велосипедом. Оскільки, це не лише корисно для здоров’я, але й заряджає позитивом та енергією на цілий день. Велосипед є зручним та швидким транспортним засобом, який підходить для  поїздок по місту”, – зауважила координатор велозаходів Буковинської агенції регіонального розвитку Дремлюженко Ксенія.

36561211642_6bde000837_z

Хоч в літній день в акції  “Велосипедом на роботу” взяло участь 24 учасники, ми сподіваємось, що вже в рамках Європейського тижня мобільності, більше людей, скористаються велосипедами та поїдуть на роботу, навчання і у своїх щоденних справах.

36561218572_fc192528bf_z

Дякуємо всім волонтерам і друзям, що допомагали в організації цієї події.

Дякуємо партнерам події: мережі OZZY Fast Food за смачну та ароматну каву, кондитерському дому “Ваніль” за солодке печиво, магазину Bike Center за подарунки учасникам.

 

Фото із заходу можна знайти тут і тут)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *