Куди помандрувати?)

Мандрувати можна протягом року. І для тих, у кого завжди в резерві є море сил та позитиву декілька цікавих ресурсів. Переглянувши дані проекти ви зможете спланувати собі цікаві маршрути на літо, і поділитись ними на нашому велопорталі та розповісти про них друзям.

images

Двоколісні хроніки проект, який втілює молода подружня пара. Вони люблять мандрувати та завжди відкриті до пригод. Двоколісні хроніки – це культурний велопроект, це серія подорожей по світу з метою дослідження культур різних народів та популяризації культури української, це поєднання двох улюблених та важливих справ у нашому житті: музики та мандрів. Можна стежити за ними  на FB сторінці.

index

Проект  Ukraїner  триватиме півтора року і охопить всі чотирнадцять історичних областей України. Старт проекту відбувся літом 2016 року. Експедиції  почалися із західної частини України. Вони мають на меті познайомити всіх з цікавими місцями, людьми та маршрутами. Ви можете приєднатися до експедиції, відкривши свій унікальний регіон.

Ukraїner розділить цікаві історії про найвіддаленіші куточки країни, людей, мистецтво, і продукти харчування. На підставі результатів експедиції, будуть  створюватись сучасні путівники по Україні на декількох мовах. Сторінка у FB.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *