Їзда на велосипеді у похилому віці

senior_cycle_laneНе існує вікового обмеження для велосипедистів. Вчитись їздити на велосипеді, і використовувати його як транспорт можна, як з дитячого віку, так і у зрілому віці. Регулярні фізичні навантаження можуть зменшити стрес та депресію, а велоспорт особливо тримає наш організм у формі. Велосипед може бути досить дешевим видом транспорту для будь-якої людини. Він довозить Вас з пункту А в пункт Б майже безкоштовно, і коли Ви захочете. Для цього не потрібно чекати на автобус чи маршрутку.

Є більш вагомі причини їзди на велосипеді у похилому віці: пересування на велосипеді дозволяє плавно, спокійно та регулярно пересуватись , не застосовувати велике навантаження та не втрачати власні сили просто так. Їзда на велосипеді близько 6 кілометрів щоденно, знижує  на 50% ризик  захворювання ішемічною хворобою серця. Це хороша аеробна вправа, але не створює навантаження на суглоби та м’язи. Регулярні поїздки на велосипеді за півгодини повинні допомо
гти скинути зайві кілограми. Регулярна їзда на велосипеді покращує функції легень.

Якщо ви не їздили на велосипеді з раннього віку, то ви можете не знати про різні новинки у велоіндустрії і про те, що в наш час існують різноманітні велосипеди, які легко підібрати як і по естетичним показникам, так і по  зручності, і вік велосипедиста при вирішенні даного питання не є проблемою. Завдяки інноваціям і досягненням в галузі технологій, виробники велосипедів намагаються завжди покращити свій продукт, з точки зору надійності, міцності, комфорту та простоти у використанні. Існують різноманітні за формою сидіння, різні типи колес, ланцюгові запобіжники, різноманітні засоби по догляду за велосипедом, які допоможуть вам почуватись комфортно та утримувати вашого двоколісного друга в порядку. В порівнянні зі старими велосипедами, нові моделі досить легкі та зручніші в транспортуванні і краще пристосовані до горбистої місцевості.trehkolesnij_velosiped_svoimi_rukami_4

Існують дуже компактні велосипеди, які легко складаються за декілька хвилин до компактної структури, і з ними легше їздити в громадському транспорті. Сучасні матеріали та дизайнерські розробки намагаються зробити велосипед максимум комфортним та доступним для всіх людей. Так що велосипед не буде зоною дискомфорту, а стане зручним засобом пересування впродовж дня.

Якщо вам не завжди легко крутити педалі, то тут на допомогу можуть прийти велосипеди з електричним двигуном та батарейним живленням. Велосипеди такого типу зменшують Ваші зусилля при крутінні педаль і економлять ваші сили. Але не потрібно забувати, що вони потребують енергії для їх заряду. Тому, якщо Ви вибрали такий вид велосипеду не забудьте його зарядити перед мандрівкою. Але пам’ятайте, що дана подорож не буде довгою, оскільки їх заряду вистачає приблизно на 25 км. Також можна до велосипеда приєднати причеп, і даний велосипед стане майже як автомобіль.

Люди надають перевагу електровелосипедам, тому що вони:

  • Допомагають легко впоратись з горбистою місцевістю та легше їздити при зустрічному вітрі
  • Полегшує будь-яку поїздку
  • Економить гроші та не шкодить навколишньому середовищу
  • Хороша можливість для фізичних тренувань
  • Хороший комфортний транспорт, який не вимагає водійських прав, але потрібно знати правила дорожнього руху.

Тепер виробники замислились над тим, як краще пропагувати велосипеди для людей у похилому віці. Для молодих людей змінюється мода та вимоги по певних параметрах велосипеда, а люди похилого віку більше робитимуть акценти на комфорті, ніж на модній моделі.

Ще одна користь від велопрогулянок – вони можуть загартувати Вас, та дати час побути сам на сам зі своїми думками. Уже зараз деякі люди в похилому віці демонструють незламність духу та готовність їздити велосипедом по місту.

trehkolesnij_velosiped_svoimi_rukamiТакож ніхто не відміняв триколісні велосипеди, які почали користуватись великою популярністю серед людей у похилому віці. Оскільки даний вид велосипеду є хорошою альтернативою кардіотренажеру, який дозволяю зміцнити імунітет та тренувати м’язи на свіжому повітрі. Стійка конструкція такого ровера зменшує можливість отримання надмірного навантаження на велосипедиста та забезпечує безпеку.

 

Переваги триколісного велосипеда перед двоколісним:

  • Стійкий на дорозі.
  • Не вимагає збереження рівноваги, що є суттєво важливим фактором для людей пенсійного віку.
  • Низька рама, забезпечує полегшену посадку.
  • Висока вантажопідйомність, завдяки якій цей вид транспорту може використовуватися в комерційних цілях.senior_recumbent_trike

Велосипед – це не на один день, це на все життя. Хто одного разу зумів з ним порозумітись, не зможе більше відмовитись від тих відчуттів.

 

 

Джерело тут. Та як виготовити власний триколісний велосипед можна почитати тут.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *