Як вберегти велосипед від крадіжки

Коли ви придбали чи отримали в подарунок велосипед, окрім того, що вам потрібно правильно навчитись доглядати за ним, потрібно неодмінно подумати про його безпеку. Адже, велосипед, як маленька дитинка, лиш його ніхто не буде питати чий він, а одразу заберуть. Як же ми можемо захистити свого двоколісного друга? Звичайно найкращий варіант – це ніколи з ним не розлучатись, але в житті це важко втілити. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти:

  • Якщо ви купуєте u_files_store_9_40велосипед у фірмових магазинах, то при покупці вам повинні видати на нього паспорт, де буде вказуватись серійний номер рами. Також, зробіть пару фотографій з серійним номером рами та загальним виглядом велосипеду. Це може згодом допомогти вам при його пошуку в разі крадіжки.
  • Ніколи не залишайте велосипед без нагляду в під’їзді чи біля будинку.
  • Якщо ж вам потрібно відійти на довгий термін, тоді варто прищеплювати велосипед велозамками до велопарковки, так щоб захопити раму, та колесо. Існують різноманітні види замків, тому кожен може вибрати той що йому по душі (з U- подібною цільнометалевою дугою, велозамок з ланцюга, тросові замки). Також, можна брати з собою сидіння, але це не дуже практично.
  • Навіть в лісі на відпочинку, ставте велосипед біля намету, або в коридорі намету.

А ось корейці вирішили здивувати всіх та презентували власну розробку інноваційного гаджету для убезпечення велосипедів від крадіжки.

Bisecu – це велосипедний замок, який може краще захистити велосипеди завдяки сучасним технологіям. Гаджет один раз встановлюється на передне колесо і не потребує ніяких інших 487572a-bicycle-маніпуляцій. За словами розробників, він стійкий до вологи, пилу і ударів, а важить близько 350 грамів.

Через Bluetooth замок зв’язується зі смартфоном користувача. Коли власник відходить подалі, то колесо автоматично блокується. Якщо хтось буде намагатись зрушити велосипед, то Bisecu тут же увімкне сирену гучністю близько 100 децибел. Для порівняння, звук реактивного літака, що злітає, – це 140 децибел, а двигуна мотоцикла – 90. Тобто якщо крадій спробує просто віднести велосипед, то той буде голосно кричати, а скористатись ним врешті буде неможливо через намертво заблоковане переднє колесо. Також гаджет одразу повідомить про спробу крадіжки на телефон.

Коли власник повертається до велосипеда, замок автоматично розблокується. Також Bisecu аналізує швидкість і відстань руху. При цьому заряду батареї пристрою вистачає на півроку. Розробники планують почати краудфандингову кампанію на Kickstarter, а продавати гаджет будуть за ціною від $100 до $150.

Тому яким методом ви убережете свого двоколісного друга від крадіжки вибирати вам. Бажаємо вам приємної їзди на велосипеді та щоб він завжди був біля вас.

 

Джерела: https://veliki.com.ua/news/kak_uberech_velosiped_ot_krazhi.htm, http://news.platfor.ma/khai-shche-strumom-bye/?_ga=1.137441715.2077512647.1491763011.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *