Велосипеди для дітей

Їзда на велосипеді для дітей – це свобода та пригоди. Вони відчувають себе добре та впевнено на велосипедах. З кожним поворотом педалей у дітей розвивається як і фізична вправність, так і розумові здібності, оскільки вони зможуть приймати вірні рішення, щоб забезпечити для себе безпеку на дорогах.

Їзда на велосипеді – це справа всього життя. І діти повинні розуміти, що велосипед це не лише іграшка, а й повноцінний засіб для пересування. Приймайте максимальну роль у веложитті своєї дитини. Навчіть їх як доглядати за своїм двоколісним другом, і вони зможуть самостійно розширювати свої знання про те, як це все працює. Можливо, вони навіть зможуть вдосконалити вже відомий механізм або винайти щось нове.

Велосипед у школі

Більшість дітей у Великій Британії їздить до школи велосипедами. 50% дітей Данії таким чином добираються доehvT5GjckGg школи. Їзда на велосипеді  покращує здоров’я та розвиток дітей, зменшує кількість заторів і покращує екологію в цілому. Якщо ми зараз почнемо заохочувати до катання на велосипеді дітей, то згодом ми зможемо популяризувати велосипедний транспорт. Адже якщо не привчати до цього з дитинства, тоді важко буде змінити це в свідомості дорослої людини.

 

Навчіться балансуватись

Першою сходинкою до навчання їзди на велосипеді для більшості дітей є трьох або чотирьохколісні велосипеди. За допомогою даного виду велосипеду дитина може навчитись двох речей: рулевому та педальному керуванню. Зазвичай рулеве керування є на першому місці, і вже потім дитина вчиться крутити педалі. Трьохколісні велосипеди краще за все підходять для катань всередині приміщення чи на рівній закритій ділянці.

Але насправді причіплення стабілізаторів до двоколесного транспорту лише ускладнює навчання, оскільки дитина не може самостійно утримувати рівновагу. Ключ до легкої їзди на велосипеді – рівновага та задоволення. Ви пам’ятаєте коли навчилися кататись на велосипеді? Саме ця подія є однією із незабутніх подій у всьому житті.

j2tTK7LDO64Підбір велосипеда

Переконайтесь в тому, що велосипед підходить вашій дитині по зросту. Адже, якщо він буде завеликий, тоді він автоматично стане небезпечним для дитини. Занадто великий велосипед не можна буде контролювати належним чином. Дитина має дотикатись двома ногами до землі, коли вона на велосипеді, і кінчиками пальців ніг, коли вона сидить на сидінні, не опираючись при цьому на велосипед.

Поради по безпечному пересуванню велосипедом:

  • Велосипед – це засіб пересування: тому діти повинні пам’ятати, що при виїзді на дорогу вони стають повноправними учасниками дорожнього руху.
  • Одягайте дитину в такий одяг, який буде добре видно здалеку
  • Надягніть шолом, який підходить за розміром і є зручним
  • Перевірте чи дитина має силу добре затиснути перемикач гальм
  • Купіть дитині велоперчатки, які будуть не лише гарно виглядати на малому, а ще й захистять його руки
  • Заохочуйте дитину до повертань під час руху по прямій. Адже це дуже важливо при подачі сигналів при поворотах.
  • Переконайтесь, що велосипед знаходиться в хорошому робочому стані особливо гальма
  • Розкажіть дітям, що вони несуть відповідальність за себе та свій вело транспорт. І повинні за ним доглядати і приймати правильні та безпечні рішення для себе.
  • Пройдіть з дитиною курс безпеки велосипедного руху
  • А головне будьте хорошим зразком для наслідування

zbPQvSLP1icЇзда по тротуарах не є завжди безпечною

Для молодих велосипедистів тротуари на початку можуть стати кращим місцем для їзди. Спочатку будьте біля дитини, коли вона ще непевно їде по тротуару, хваліть її, навчіть її поважати пішоходів. Допоможіть дітям визначити де можуть бути потенційно небезпечні місця. Дороги, алеї, арки, перехрестя на тротуарах – все ц е зони, де є можливість виникленння конфлікту і отримання травми. Також дуже обережно при їзді через бордюри. Пам’ятайте, що при переїзді через бордюр, варто трішки привстати.

Інші місця для їзди велосипедом це і велодорожки, лісові чи паркові шляхи, різні вело маршрути. Вони і будуть ідеальним місцем для практикування та освоєння нових велоумінь. Існують різні маршрути під час яких можна буде не лише практикувати власну їзду, але й помилуватись навколишньою природою та архітектурою.

 

Проводьте час зі своїми дітьми, гуляйте, читайте та подорожуйте.

Використанні джерела:

http://www.cyclorama.net/viewArticle.php?id=231&subjectId=9

https://vk.com/plastcv

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *