Велошкола з безпеки дорожнього руху

Чернівці – велосипедне місто! Запрошуємо всіх на безкоштовні навчання у велошколі.

ALEX (2)

Навчання в школі розраховано як на новачків, які не вміють їздити на велосипеді, так і на велосипедистів, які бажають навчитись безпечно їздити вулицями міста. Слухачі школи зможуть навчитись їздити на велосипеді,  дізнатись більше про будову, вибір та догляд за  велосипедом, велоодяг, як і чим повинен бути обладнаний велосипед, як правильно їздити містом, вивчимо та повторимо опанувати правила дорожнього руху та основи безпечної їзди велосипедом у місті, навчаться надавати першу домедичну допомогу.

Всі заняття у вело школі є безкоштовними.

Вереснева велошкола приурочена до загальноєвропейської кампанії “Європейський тиждень мобільності” та відбудеться у рамках проекту “Безпечні вулиці”, що втілюється ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” спільно з Чернівецькою міською радою та Управлінням патрульної поліції у м. Чернівці в рамках Програмної ініціативи “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.

Школа організована спільно з магазином «BikeCenter», Чернівецькою міською організацію “Товариством Червоного Хреста України” та Лабораторією культури.

Найближча велошкола відбудеться 18, 20 та 21 вересня. Для участі у VELOSCHOOL потрібно заповнити заявку https://goo.gl/0UUzU8 до 16  вересня 15:00. До участі у велошколі запрошуються особи віком від 16 років.

Деталі можна дізнатись за номером 0957344298 або пишіть bike@bard.cv.ua